Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tud ajánlani valaki jó,...

Tud ajánlani valaki jó, magyar nyelvű BL regényeket, vagy angol BL mangákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legjobb barátnőmnek lassan itt lesz a születésnapja, és imádja a BL-t, így szeretnék neki majd ajándékba adni egy Bl regényt vagy mangát, azonban én nem vagyok elég tájékozott a témában. Szóval esetleg tudnátok ajánlani egy, vagy több BL angol nyelvű mangát, vagy magyarra fordított BL regényt?



2022. júl. 5. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A démoni kultiváció magymestere (többrészes könyvsorozat)


TharnType - Gyűlöletből szerelem (többrészes könyvsorozat)


A rab herceg (könyv)


Vörös, fehér és királykék (könyv)


Heartstopper (képregény)


Akhilleusz dala (könyv, de elég érzelmes, ezt csak akkor ajánlom ha szeret sírni)


Simon és a homoszapiensz lobbi (könyv, de már nehezen beszerezhető)


Magányos csillag (manga)


A tiltott szerelem szigete (manga)


Most így hirtelen csak ennyi jutott eszembe. A mangákhoz szerintem már csak használtan lehet hozzájutni, mert nem tegnap adták ki őket.

2022. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végül a Démoni kultiváció nagymestere c. sorozatot vettem meg, és nagyon örült neki. Köszönöm a segítséget! :)
2022. júl. 17. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt örömmel hallom! :) Igazán nincsmit, én is nagyon szeretem azt a sorozatot. :D
2022. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A démoni kultiváció nagymestere írójától van Az égi hivatalnok áldása. Azt is nagyon ajánlom. Három kötet van kint, szeptemberben jön a 4., decemberben az 5.
2022. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást, lehet, hogy majd esetleg egy másik ünnepre majd azt is megkapja tőlem, ha még nincs meg neki. :)
2022. júl. 30. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!