Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esetleg valami jól bevált...

Van esetleg valami jól bevált tippetek stresszkezelésre?

Figyelt kérdés

Annyira változatos vagyok, nem mondanám magamat egy olyan embernek aki állandóan mindenen stresszel, sőt vannak alkalmak amikor meglep mennyire nyugodt tudok maradni

Viszont például vizsgák előtt mindig nagyon bennem van, illetve a legnagyobb problémám hogy most csinálom a jogosítványt, vezetést, van alkalom amikor nagyon jól megy, olyankor általában úgy megyek oda és az egész vezetés nyugis mert nincs olyan amin az oktató eltudna kezdeni ordibálni, de amikor úgy megyek oda hogy van bennem stressz és az elején elhibázok pár dolgot amit követően az oktató kikel önmagából, onnantól kezdve ennyi volt, elkezdek izzadni és lőttek az egésznek, sajnos nem tudom hogyan győzzem ezt le😔


2022. júl. 5. 13:28
 1/4 anonim válasza:
Űzz küzdősportot olyan mesternél, aki együtt fejleszti a testet a lélekkel.
2022. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tűzoltásnak megteszi a kocogás is! Rengeteg stressztől meg lehet szabadulni egy kiadós kocogással.
2022. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Igyál és törj-zúzz!
2022. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szepen elmondod az oktatodnak, h nem az orrabol rancigalt ki, normalis hangvetellel kozolje ha valamit nem jol csinálsz.. elso oran helyreraktam az oktatot
2022. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!