Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen 2 fős sátrat ajánlanáto...

Milyen 2 fős sátrat ajánlanátok a szabadban kempingezéshez?

Figyelt kérdés

Milyen márkát/típus ajánlanátok?

(Max 50000-Ft értékben)



2022. júl. 7. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem szűkitetted le a kört. Ehhez minden sátor megfelelő. Ez olyan, hogy milyen autót ajánlanátok az úton gurulashoz.

Dechatlonos quechuat ajánlom mert az van nekem is és majdnem mindenkinek aki nem profi túrázó sátrat vesz.

2022. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha két főre veszed,érdemes haromfoset venni
2022. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából főként egyedül használnám, csak fenn akarom tartani a lehtőséget egy 2. személynek is.
2022. júl. 7. 20:33
 4/6 A kérdező kommentje:
A quechua sátrakból melyik fajat a jó? Vagy az összes kb hasonló minőségű?
2022. júl. 7. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kempingezni akarsz és nem kell a hátadon kilométereken keresztül cipelni akkor a legjobb ár/érték arányban a dechatlonban kapsz. Nem tudom pontosan melyik típus, rendszeresen új típussal rukkonak elő de nincs igazi különbség köztük. Dechatlonba keress ha lehet aminek van belső rétege is, egy ideig garantáltan jó lesz. Az enyém 6 éves és minden nyáron használtam párszor.
2022. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és a két személyesben 3-an is elfértünk egy éjszaka egy fesztiválon szóval elég tágas.
2022. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!