Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bet365 hamis adatok megadásáér...

Bet365 hamis adatok megadásáért lehet bajom?

Figyelt kérdés
Nem múltam el 18 éves ezért hamis születési dátumot adtam meg. Kifizetéskor édesapám dokumentumait küldtem be. 17 éves vagyok jelenleg. Feltűnt nekik hogy nem egyezik a név ezért ideiglenesen zárolták a számlát. Hamarosan visszahív egy kollegájuk. Ha kiderül hogy magamról hamis adatokat adtam meg lehet bajom? Pl adathamisításért?

2022. júl. 8. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetőségük van eljárást indítani / feljelentést tenni, de sokkal valószínűbb hogy csak zárolják a számlát és megtagadják a kifizetést.
2022. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy bajod lesz, csak simán nem fizetik ki a pénzt.
2022. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenekkel csak óvatosan! Minimum máskor apádat vond be.


A működtettőknek viszont csak plusz procedúra lenne, úgyhogy zárolnak, nem fizetnek ki.


Jobban is jársz úgy te is.


Pénzbirságtól börtönig - attól függ hány pontban talának bűnösnek. (ha nagykorú lennél)



Még kiskorú vagy. No para, de a későbbiekben senki adataival ne élj...


Ne feledd a nagykorúság több felelősség, ahol már nem a szüleidet veszik elő, hanem téged.

2022. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Nem fogod megkapni a nyereményt te nagyeszű!

1. Mert hamis adatokat adtál meg

2. Mert nem vagy 18. Nyeremény kifizetése esetén vizsgálják a kort.

2022. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!