Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha sokan az USA-t emlegetik,...

Ha sokan az USA-t emlegetik, akkor nekem miért pont a zenék ugranak be elsőnek?

Figyelt kérdés

Nekem ha Amerikát emlegetik nem a sok megnyomorított ország (Irak, Jugoszlávia, Vietnam, Afganisztán stb) nem a Hollywoodi filmek nem Joe Biden hanem a jó öreg együttesek, énekesek ugranak be először.


Velem van a baj?



2022. júl. 8. 20:45
 1/5 anonim válasza:
85%

Én is nagyon sok amerikai zenét hallgatok, szerintem a kreativitása, a fiatalsága, és az angol szöveg miatt.

Legalább is nekem ezek miatt.

2022. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a zenék és filmek ugranak be az USA-ról. Abból ott sok van, és világszerte elterjedtek.
2022. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ki mivel foglalkozik... :) Egy régésznek is más jut eszébe elsőre, egy sörgyári dolgozónak is más, és aki külföldi munkalehetőséget keres annak is más. Aki babát vár az az utcán észreveszi az összes babakocsit. Más meg mást vesz észre. :)
2022. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Amúgy a zeneipar és filmipar az USA nagy önreklámja, sokat fektettek bele és elkendőzik vele a kérdésed másik részét. A USA-nak valójában nagyon kiterjedt önreklámozása van világszerte. De tényleg ki mivel foglalkozik, azt fogja észrevenni is, aki politikával az is mást, aki szórakozással és zenehallgatással az is mást.


Az Amerikáról alkotott kép világszerte más lenne, ha kihagynánk az amerikai film- és zeneipart. E kettő nélkül Amerika nagymértékben "lenullázódna" az emberek szemében, teljesen más lenne a róla alkotott kép.

2022. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
17%
Amerika mindent kihasznál önreklámozásra amit csak lehet.
2022. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!