Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok normális privátot...

Szoktatok normális privátot is kapni,nemcsak a szokásos szexre felhívásosat, meg mekkora a melled dumásat?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még privátot is alig alig kapok.
2022. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoktam, lett pár internetes barátság is belőle.
2022. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden privátot törlök és a küldőjét tiltom, - mert nincs semmi olyan körülmény, amelyet szükséges lenne titkolni egy nyilvános kommunikációra fenntartott platformon. Ami privát lehetne, az pl. egy ismerkedési szándék lehetne, de én nem ismerkedni járok a weboldalra, - tehát a kör itt be is zárult esetemben.
2022. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan, a nyilvánosságra nem tartozó vagy a crnzura miatt nem közölhető dolog van, amit jobb privátban megbeszélni. Sosem értettem, miért gondolják az emberek, hogy beszélgetni csak ismerkedés keretén belül lehet.


Mai napig kapok értesítést egy kérdésre, ahol konkrétan már rég nem a kérdés a téma, hanem 2-3 ember konkrétan beszélget, vitázik olyasmiről, ami nem is kapcsolódik a kérdéshez. De persze, "nincs semmi olyan körülmény, amelyet szükséges lenne titkolni egy nyilvános kommunikációra fenntartott platformon"...

2022. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ritkán. Ám alapon értelmes ember is ritka, mint a fehér holló.
2022. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!