Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esélyem bejutni ELTE-...

Van esélyem bejutni ELTE- Nemzetközi tanulmányok magyar nyelvű szakára? (Államilag támogatott)

Figyelt kérdés
432 pontom lett végül, tavalyi évben a ponthatár 414 volt, azelőtt pedig 401. Szerintetek lehet, hogy idén is minimum 15 ponttal emelkedjen a ponthatár?:( Most a szóbeli visszatérése miatt több pontja lett az embereknek, és eléggé parázok, mert nagyon szeretnék bejutni.

2022. júl. 12. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó vagy
2022. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mashova is leirtam mar, nw nagyon akarjatok az NT-t .


En is azt hittem milyen jo lesz irdatlan nagy csalodas volt tobb szaktarsam is ugyanezen a velemenyen van, degradalo tanarok es borzalmasan felesleges orak amik semmit nem tettek hozza a tanulmanyaimhoz. Lehet miota en lediplomaztam valtozott annyira a tanari kqr hogy megerje de kotve hiszem hogy a tanrend annyira elterne. Ha megis minden vagyad akkor mindenkepp Szalai Andras orait ajanlom.


Egyebkent van esely bekerulni, fugg attol is hanyan jelentkeztek es hanyan jeloltek meg elsonek.

2022. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!