Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebookon találtam erdélyi...

A facebookon találtam erdélyi nikolett nagy pénzteremtés ez működhet?

Figyelt kérdés

Már mindenhol annyi ilyen cocach meg befektetési tanácsadó meg minden van akik mindig pénzt ígérnek,hogy már nem tudom kinek higyek. Legtöbbnél sokszor pozitív hozzászólás,hogy milyen jó dolgokat tanítanak az anyagi helyzetük pozitívan változott,stb....

Szinte majdnem mind a milliomos lehetsz dologgal operál.

[link]



2022. júl. 12. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezoterikus-motivációs bullshit. Az ilyeneknek abból van pénze, hogy a sok balek meghallgatja az általános, semmitmondó pozitív üzeneteket és befizet az előadásokra.

A sok pozitív komment is csalóka lehet, ha egyszerűen jóváhagyáshoz kötött vagy törlik a kifogásoló, negatív hozzászólásokat.

2022. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha álmodozással lehetne működtetni dolgokat, már ötévesen minden lettem volna.
2022. júl. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen
2022. júl. 13. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Működhet, de nem a saját beletett munkád nélkül. Ostobaság azt gondolni, hogy elmesz egy ilyen tanfolyamra és áramlani fog a pénz. Abban segíthet, hogy a gátjaidat, a tévhiteidet lebontva elkezdj cselekedni.
2023. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!