Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hatástalanított fegyverhez...

Hatástalanított fegyverhez utólagos engedély szerzése?

Figyelt kérdés
Vettem egy hatástalanított fegyvert látszik hogy nem házilag van hatástalanítva hanem szakember csinálta. De nincs hozzá papír. Lehet hozzá szerezni? De akkor az új törvény szerint lehegesztik teljesen? És ha elviszem bevizsgáltatni akkor meg büntetnek mert ilyen van nekem?

2022. júl. 12. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem büntetnek meg ha hatástalanítva van. A polgári kézi lőfegyver vizsgálónàl kaphatsz bővebb felvilágosítást.
2022. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Èrtem és hol lehet erről kérdezni? Ès ha kérek és fizetek érte régi fajta hatástalanításra is adhatnak papírt?
2022. aug. 29. 00:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem vagyok profi a témában. Steiner scenicset vagy a az MKH-t kellene felhívni ez ügyben. Előbbi végzi a szabályos hatastalanítàst és utóbbi adja ki rá a tanúsítványt. Google mindkét telefonszámot kiadja
2022. aug. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!