Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam egy Szem. -Igz,...

Találtam egy Szem. -Igz, lakcimkártyát, jogsit (régi rózsaszinüt) TB- ill Adokártyát-az egészet egynéven. Illegálisan mit tudok vele tenni. Mondjuk a talált jogositvánnal?

Figyelt kérdés
A talált jogsi csak B-kat érv,nekem D-E kat kéne persze már benne lenne a (kamu vizsga Ideje). Milyen esélyeim vannak , vagy hagyam az egéxet a ...
2010. szept. 21. 18:28
 1/2 Gazs válasza:
Hagyd az egészet mert úgy is lebuksz.
2010. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt tudod vele kezdeni, hogy leadod az első rendőrkapitányságon, mint talált tárgyat.


Abban az esetben, ha megpróbálod használni az iratokat, akkor hivatalos irattal való visszaélés bűntettét követed el, ami:

magánokiratra azért követi el, hogy jogtalan előnyt szerezzen vagy jogtalan hátrányt okozzon, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

2010. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!