Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Medencénk vize 21 fokos,ti...

Medencénk vize 21 fokos,ti beleülnétek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 12:30
A kérdező szavazást indított:
Igen,jo ez már
Nem,én még várnék hogy melegedjen
6 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Mibe?
2022. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jelenlegi időjárás mellett nem, itt 27 fok van és fúj a szél. De én alapból fázós vagyok.

Párom simán belemászna, neki ez megfelelő medence hő.

2022. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

9 kobmeter viz van benne igy az hogy bentrol hordjunk bele forro vizet nem opcio

Mielott valaki ezt javasolna

Igen,nalunk is 27 fok van csak sajnos

2022. júl. 18. 12:50
 4/10 anonim ***** válasza:
21 az még lehet, hogy egy kicsit hideg lesz. Számomra a 23-24 az ideális általában.
2022. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
medenceébe beleülni? Én úszni szoktam benne... :)
2022. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úszáshoz már oké a 21 fok, de üldögéléshez szerintem még hideg.
2022. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most néztem a hőmerot reggel ota akkor 21 fok volt most pedig 26 fok
2022. júl. 18. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell vödörben hordani melegvizet, van gyors csapcsatlakozó, és slaggal lehet tölteni. Gondolom, slag eleve van, nem vödörrel hordtatok bele ennyi vizet.

Gardena beltéri csapcsatlakozó a neve, kétféle kivitelben van: [link]

A csap szűrőt tartalmazó végét (perlátor) ki kell csavarni, és a készletben levőt kell a helyére csavarni. Van egy illesztő gyűrű, hogy kétféle csapmérethez is jó legyen. Ez végleg marad. (Egyikhez adnak kulcsot a szereléshez, a másiknál a tolóka használható kulcsként.)

Amikor szükség van rá, erre a csapvégre lehet rányomni a tolókás csatlakozót; a tolókával rögzíthető, majd oldható. És a tolókás csatlakozóra egyszerű tömlő csatlakozó dugható, a slaggal. Például, ilyenek: [link]


Az más kérdés, megéri-e? Nagyon sok vizet kell leengedni, kiszívni a medencéből, és sok meleg vizet kell tölteni a helyére. Időigényes, és nem olcsó több köbméter jó meleg víz előállítása.

Szerdától már 35 °C – 37 °C nappali csúcshőmérsékletek lesznek, és a mostani hajnali 16 °C – 18 °C helyett 23 °C – 24 °C lesz. Olyan hőmérsékleteknél már árnyékolni szoktuk a medencét, hogy ne legyen túl meleg a vize.


A felhőktől függ, hogy mikor fürödhetünk a kerti medencében, mert nyáron a Nap mindig melengetne, ha nem lenne elé függöny vonva.

2022. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az hideg.Rakj rá nejlon,az majd felmelegíti a vizet.
2022. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szolarfoliat vettunk ra tegnap

Most neztem mar 30 fokos (tegnap 28 volt)

Igy mostmar nekunk ez a 30 fok teljesen kellemes 😊

2022. júl. 21. 11:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!