Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pontosan hogyan működik a...

Pontosan hogyan működik a postai csomagautomatába való csomagküldés?

Figyelt kérdés

Még sosem küldtem semmit postán, de most szeretnék elküldeni valakinek egy kis méretű tárgyat. A posta.hu díjkalkulátora szerint a legolcsóbb, ha csomagautomatába küldöm. Ennek pontosan mi a menete. Bemegyek a postára, és ott feladom, ők meg elküldik, és az adott városban beteszik egy általam kiválasztott csomagautomatába? Vagy az automatánál kell szerencsétlenkedni? Fontos lenne, hogy készpénzzel tudjak fizetni.


És én is kapok attól a valakitől egy csomagot szintén automatába, akkor hogy jutok hozzá? Ő kap egy kódot? Vagy nekem küldik el?



2022. júl. 18. 12:36
 1/3 BlackSword ***** válasza:
100%

Igen, becsomagolod, megcímzed, elmész a postára, elmondod mit szeretnél, feladod a csomagot... elküldik... tudsz készpénzben fizetni... címzett mobilszáma, e-mail címét kötelező megadni...


Ha kapsz, odamész az autómatához, beütöd a nyitókódot, kiveszed a csomagot, becsukod az ajtót...

2022. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy tudd hova és melyik automataba akarod küldeni.
2022. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2022. júl. 18. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!