Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyár vègère szeretnèk elèrni...

Nyár vègère szeretnèk elèrni egy "glow up" hatást. Tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom sokan a glow up alatt a fogyást ès ehhez hasonlókat èrtik. De èn elsősorban nem erre gondolok. Minden más külső változásra bizonyos határokon belül. Azt szeretnèm, hogy ha találkozom olyanokkal akiket règen nem láttam elcsodálkozzanak rajtam, hogy nem ragadtam le egy szinten

2022. júl. 21. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A "glow up" egy radikálisabb változás amikor össze lehet hasonlítani, hogy valaki több éve még egy szerencsétlen nyomoronc volt, most meg micsoda jó nő. És ez nem csak a kinézetre vonatkozik, hanem jól felismerhető személyiségbeli változásra, ahogy az évek során megkomolyodik és magabiztos felnőtté válik.


Másfél hónap alatt nem tudsz hiteles 180 fokos fordulatot venni szinte semmilyen téren, főleg nem agyban olyan sokat komolyodni hogy az hihető legyen, miközben például ugyanúgy egy gyerekes tizenéves vagy (már a kérdés alapján is éretlen a gondolkodásod, hiszen ki akarod kényszeríteni a látszatát annak hogy te valaki más vagy, miközben ennek természetesen kellene kialakulnia, nem azért mert netes trendet gyártanak a témából). Maximum más stílus szerint öltözködsz és más stílusú hajat vágatsz, ha ennyire fel akarod hívni magadra a figyelmet. Ez nem glow up és nem is tud az lenni, így ne várd hogy hasra essenek majd tőled.

2022. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!