Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Duna pláza GLS automata éjjel...

Duna pláza GLS automata éjjel is hozzáférhető?

Figyelt kérdés
Egy csomagot gondoltam volna éjjel átvenni, de nem akarok fölöslegesen odamenni. Elég szűkszavú információkat találtam csak róla, mint 0-24-es nyitvatartás és hogy Duna pláza, de hogy benne vagy kívül van, arról már nem szól a fáma.

2022. júl. 23. 02:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kívül van, ha jól emlékszem a pizzéria mellett. Tehát bármikor mehetsz.
2022. júl. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. júl. 23. 06:11
 3/9 anonim ***** válasza:
A pizzéria mellett EasyBox van. Utcaképen nem találtam meg, de a GLS oldala szerint 0-24-ben elérhető.
2022. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én megtaláltam, csak azt nem tudom, hogy ez a GLS-é, vagy sem. Persze majd ha odamegyek, kiderül.

[link]

2022. júl. 23. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
A masik oldalon is nezd meg, a fobejaratnal, ahol az elektromos autókat lehet tölteni. Ott is van vmi automata, nem tudom milyen.
2022. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, ezt már írtam a 2.-ban csak nem írtam oda, hogy emag, mert látszik rajta.
2022. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Ja, akkor félreértettem! Azt hittem, hogy az Easybox-ot nem sikerült megtalálnod. Apropó, azt melyik futárcég üzemelteti?
2022. júl. 24. 00:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy saját. Csak rendelés átvétele, termék visszaküldése történhet azon. És mkntha olvastam is volna ezt az oldalukon.
2022. júl. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Beugrott, Sameday: [link]


A GLS automata itt volt valahol kinn: 5 Meder u.

[link]

2022. júl. 24. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!