Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Élet a halál után? Mi történhe...

Élet a halál után? Mi történhetett éjszaka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég érdekes dolog történt ma éjjel velem. Tudni kell előtte eddig napi 3/4 doboz elég erős piros West cigit szívtam el. Az oldalamon feküdtem és egyszer éreztem, hogy elkezd zsibbadni a szívem és körülötti rész. Nem törődtem vele ez még egyszer volt akkor sem foglalkoztam vele gondoltam majd elmúlik. Harmadszorra is jött nem múlt el most már az egész testemre kiterjedt ez a zsibbadt állapot teljesen lezsibbadt mindenem hirtelen mintha eszméletlen állapotba kerültem volna teljesen sötét lett minden egy fehéres leírhatatlan fényben úszó térbe kerültem a végén két darab apró sárgás fehéres világító pontot láttam. Teljesen megnyugodtam olyan nyugalmat még soha nem éreztem mintha nem lett volna semmi gondom nagyon furcsa, de egyben fantasztikus érzés volt. Elindultam a fény felé láttam ahogy megyek egyre közeledik és olyan érzés fogott el, hogy én be akarok oda menni. Megtorpantam és hirtelen hiányérzetem támadt a családomat akartam látni barátnőmet megijedtem. Ekkor láttam magamat, hogy az oldalamon fekszem az ágyon. Hirtelen erős lökést éreztem és olyan érzés volt, hogy "visszatértem". Meg akartam mozdulni ki akartam nyitni a szemem nem tudtam mozogni a számat sem tudtam kinyitni a szememet sem nem tudtam szólni kapkodtam a levegőt olyan érzés volt mintha huzamosabb ideig lettem volna a víz alatt. Sikerült kinyitnom a szemem abban a pillanatban minden zsibbadság úgy ahogy jött elmúlt. A szívem elég erőteljesen fájt és szúrt az eset után. Többet nem fogok rágyújtani az már biztos. Ez az egész mi lehetett szerintetek? Eddig ilyet soha nem tapasztaltam néha szúrt a szívem de semmi "komolyabb".
2010. szept. 22. 15:00
 1/5 anonim válasza:
76%

Ezt kitaláltad és arra vagy kíváncsi, hogy mással történt-e ilyen, vagy tényleg ez történt?

Mert én meg látom a szellemeket...két hülye, mi?

2010. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kitaláltam ez ma történt velem!
2010. szept. 22. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem oxigén hiányod volt. amikor én zuhanyoztam nem nyitottam ki az ajtót és elfogyott a levegőm hirtelen elkapott egy érdekes érzés sárga alapon lila foltokat láttam zavartan, majd hányingerem lett és szédültem, rogyadozott a lábam...még jó hogy időben észbe kaptam és kijöttem a zuhanykabinból be akartam menni a szobámba de csak a folyosóig jutottam. muszáj volt leülnöm mert annyira elszédültem és a sárga meg lila foltokon kivül már semmit nem láttam és rettenetes sipolást hallottam és remegett kezem, lábam...14/L-lehet hogy hülyeséget mondok az oxigén hiányos dologgal csak Szerintem az volt, ne tessék leugatni.Megértéseteket előre köszönöm!
2010. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Atesz13 válasza:
nem lehet hogy átbasztak és nem West volt hanem füves?
2012. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Regi kerdes, de azert leirom, alvasparalizised volt :)
2016. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!