Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek egy ilyen...

Hogy viselkedjek egy ilyen munkatárssal? Dolgozom diákként, van a munkahelyen egy DIÁK!! aki folyamat úgy beszél velem, mintha egy fogyatékos lennék.. Nagyon kellemetlen és nagyon zavaró. Úgy csinál persze csak mikor velem van mintha ő lenne a főnök

Figyelt kérdés
Alig van ott pár hete én meg több mint fél éve.. Mégis úgy csinál mintha ő már mindent tudna. Ami még zavar hogy olyanokat mond hogy legyek kicsit gyorsabb illetve, hogy megkérdezi sikerül e bevinni az adott helyre valamit.. amit nem is értek mert már vagy 800x bevittem.. rohadtul idegesítő, hogy viselkedjek vele???
2022. júl. 28. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen típus. Nem tudsz vele mit kezdeni. Szólj a főnöködnek, hogy ez van és kérj tőle segítséget. Amíg a főnököd nem lép nem tudsz vele mit kezdeni. Mert a következő az lesz, hogy már a főnökd előtt fog "szivatni" és úgy csinálni, hogy a főnököd úg ylássa, hogy te nem vagy alkalmas a munkára.
2022. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit mondjak a főnöknek? Az a helyzet hogy az xy-n így és így viselkedik velem. Nem lehet hogy az én hibám? Bár az tény hogy csak nála van ez.. másik diák nem viselkedett így velem, egyenrangúként tekintett rám, és én is rá.. de ez így szar
2022. júl. 28. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így mond el neki.
2022. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább elmegyek onnan..
2022. júl. 28. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha elfutsz azzal nem oldod meg.


Megtalál és újra kezdődik.

Állj ki magadért, szólalj meg.


Az rajtad áll, hogy intelligensen rendezed-e.


Rengeteg ember itt rontja el az életét, hogy nem tudja, de nem is tanulja meg rendezni, lekommunikálni a dolgokat tisztességgel.


Ez a sok apró dolog ráadásul pszichésen tudat alatt is felemészti őket.

Majd évtizedekkel később érzik ennek durvább hatásait, eredményeit avagy eredménytelenségeit.

Amiből kevesen és nagyon nejezen lábalnak ki.


Kezdj el fejlődni! Gyakorold a helyén való kommunikációt s tanulj meg kiállni magadért!


Időben vagy még.


Igen, apró dolognak látszik, ám nem az!

2022. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehezen*
2022. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én visszakérdeznék, hogy és te megcsináltad a dolgod? Vagy egész munkaidőben engem akarsz figyelni? Nem vagyok ám olyan balf.sz mint gondolod, de te kicsit összekaphatnád magad.
2022. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gungasam ***** válasza:
Az tűnik egy védekezési lehetőségnek ha másolsz. Másold a stílusát, másold a modorát! Használd a kedvenc kifejezéseit. Ezzel kifogod a szelet a vitorlájából. Tekintsd alsóbb rendűnek, kezeld le. Oktasd ki! Kérjed számon! Talán ráébred egy veled szemben elkövetett hibájára, magasabb rendűnek tekinti magát. Nem igazán célszerű de esetleg ha semmi nem segít, a száját is lekenhetnéd , munkahelyen kívül. Ha fizikailag kivihetetlen akkor talán segítséggel.Van aki csak abból ért ha jól odavágnak neki.
2022. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gungasam ***** válasza:
Valamikor iparitanuló voltam egy hétköznapi ipari cégnél párszáz fős gyárban. Ott is tucatnyi hasonló korú tanuló közt szintén volt részem elnyomásban. Az erősebb nagyhangú a többi fölé helyezi(helyezné) magát. sajnos én elég primitív módon gyakorlatiasan oldottam meg. Verekedés volt és nem volt szép győzelem. A nagyfiú nem volt többé nagyfiú és sose lettünk jóban, de örökre békén hagyott. Nekem meg eltört egy kéztőcsont a jobb öklömben mert eltaláltam egy öltözőszekrényt is. A verekedés sosem szép győzelem néha mégis elkerülhetetlen mikor le kell menned arra a szintre amely az ellenfélé.
2022. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!