Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs íze a vízipipának?...

Miért nincs íze a vízipipának? Kavicsot használok és kókusz szenet jön a gőz meg minden de íz semmi, bárban amikor voltam ott is kavicsot kértem és ott volt íze rendesen.

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kavicsnak önmagában milyen íze kéne legyen?
2022. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
#1 Attól függ hol volt a kavics.A hínárral teli tóparton,vagy a főút mellett,ahol a kutya levizelte.
2022. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó nagy idióták vagytok halljátok, van konkrétan vp-hez ízesített kavics sisharoma és társai ha valamit nem tudtok inkább ne okoskodjatok balfaszok
2022. aug. 1. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, mi az. Kérdezem mégegyszer: kavicsnak önmagában milyen íze kéne legyen?
2022. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ízesítve van bakker , 2 almás az alap íze de még kevertem hozzá barackos melaszt is tehát nem ízetlen sima kavicsot raktam bele vagy az utcán talált kavicsot és vártam hogy íze legyen ha tudod mi az akkor mért gondolod h önmagában nincs íze? Mond ha valamit rosszul tudok de voltam már vp bárban is és ott is sima kavics volt ízesített és volt íze
2022. aug. 1. 12:07
 6/8 anonim ***** válasza:

"mért gondolod h önmagában nincs íze?"


Vajon miért? Talán azért, mert önmagában nincs íze? Mert eddig azt az infót, hogy ráöntöttél valamit, elég elegánsan hagytad le...


"oltam már vp bárban is és ott is sima kavics volt ízesített és volt íze"


Az ízesítettnek van íze? Döbbenet...

2022. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De te nagyon okos a kavics alapból ízesítve volt baszki de ezt írtam is én csak rá öntöttem még pluszban ízt de ALAPBÓL ízesítve van a kavics tudod úgy veszed a boltban h ízesítve van
2022. aug. 1. 12:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Látom későn írok, de ezeket gondold át:

Jó kerámiába raktad-e? Alul lyukasba nem rakunk kavicsot, mert lefolyik az ízesítés ahogy szívód, nem lesz íze és a pipád is elrontja.

Elég hőt kapott-e a kavics? Több kiegészítőt is árulnak hőkezeléshez, mert fontos része.

Akár azt is megnézheted, nem-e ereszt valahol a pipa, és teszi levegőssé. Egészen sunyi módon megvalósulhat ez. Próbál egyet dohánnyal rakni, ha van füst néha fújd meg, normál esetben max a szelepen meg felül jön a füst.

2022. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!