Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közzöségi médiában para...

Közzöségi médiában para posztolásnál?

Figyelt kérdés

Instára szeretnék feltolteni egy nem annyira megszokott,nagszemcsis,direkt elmosodott képet,ami szerintem rohadt jolnezki,de valamiert,parazok,hogy

mit gondolhatnak majd a volt osztalytarsak,vagy ismeroseim.

Vagom hogy lekell szarni,es mar storyknal nincs is bennem annyira a para mint regen,de posztnal meg igen.

Ugygondolom,szar e szempontbol a kozoseggi media,szorongas,es megfelelesi kenyszer miatt.

Szerintetek?

(19/F)



#insta #para #kozessegi media #instaszorongas
2022. aug. 1. 03:11
 1/2 anonim válasza:
Én nem szoktam posztolni, de ha szeretnék is, akkor is legalább fél óra túlgondolás kell neki. Élőben szívesen szerepelek, sokszor magamra vállalok dolgokat, de az interneten való szerepléshez máshogy viszonyulok. Másoknak sem engedem, hogy bármit is kitegyenek rólam az internetre, én magam sem teszem szívesen. Viszont ha tetszik a kép magadról, tedd ki bátran! Senkinek semmi köze hozzá, a lényeg az, hogy neked tetszen.
2022. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én eléggé önkritikus személy vagyok és 1 év kellett ahhoz hogy magamról kiposutoljak valamit is. Ha úgy gondolod, hogy tényleg szeretnéd, hogy mások is lássák akkor ne habozz.
2022. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!