Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a kő kóla?! Kifejez...

Mit jelent a kő kóla?! Kifejezés? /sürgős/

Figyelt kérdés
én gondolok vmit,de nem biztos h azt jelenti
2010. szept. 22. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
egyszerű: Kell kóla vagyis szebben kérsz kólát?
2010. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt hallottam még, hogy "Jó a segged, kő kóla?", de gondolom valami filmből való idézet... nem tudom, hogy mit jelenthet... elmondod a te ötletedet, kérdező? :)
2010. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen izében hallottam, és az volt, hogy "Jó a csöcsöd, kő kóla?" De am ez a kő ez ilyen parasztosan a kell.. ne mondjátok, hogy ti még nem hallottátok?
2010. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért olyan sürgős?
2010. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha így "elsőhallásra" passzoltok a sráccal, akkor erre a kérdésre egyetlen megfelelő válasz: Igen, meg!

:D

2010. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg egy szilveszteri Sas-kabaré jelenetében hangzott el (Varga Ferenc József humorista mondta), melyben a régi idők és a jelenkor beszédstílusát hasonlították össze. A konkrét kérdésre nem emlékszek, de az volt a lényege, hogy megkérdezték hogy hogy hív el randira egy neki szimpatikus lányt, és a válasz volt rá hogy "jó a segged, kő kóla?"
2010. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én úgy tudom -legalábbis nálunk már az megy- h így akar a végén arra kilyukadni h leakarja fektetni a csajt
2010. szept. 23. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

A legenda szerint egy diszkóban hangzott el, ahol egy nem túl okos ember így szólított le egy csajt. (Jó a segged, kő kóla?)


Hasonló a gyüssz topogni gecó?


Vicc is született belőle, apa tanítja a fiát csajozi.

-Dicsérd meg az alakját, majd hívd meg egy italra. Hanem használ kérd fel táncolni, ha ez sem hát fitogtasd az erődet.


Gyakorlatban:

-Jó a segged, kő kóla?

-Nem.

-Gyüssz rázni?

-Nem.

-Pofán b*sszalak?

2010. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2015. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bedeboda válasza:
0%
Magyon fáj ez a lérdés. Azt jelenti, hogy kellkóla, csak cigányosan.
2016. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!