Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kisebbíteni a...

Hogyan lehet kisebbíteni a feneket?

Figyelt kérdés
FTM vagyok (transznemű, lányból fiú). A mellkas kisebbítése edzések és binder segítségével bevált nekem, de nincs ötletem arra, hogy a fenekem hogyan legyen kisebb és laposabb. Van rá valami jó módszer? Bocs, ha kicsit értelmetlen, amit írtam.

2022. aug. 2. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Műtéten és fogyáson kívül nem tudom...

De nem tudod, egyáltalán honnan szeded, hogy a férfiaknak "kicsi fenék" kell. Ez maximum csak sztereotípia, de még annak sem hallottam.

2022. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
105-110 kilósan kezdtem el kocogni, - csoszogni alig tudtam, amikor elkezdtem. Bő fél év alatt ledobtam 25-30 kilót és ennek mellékhatásaként gyakorlatilag fokhagymagerezdnyi lett a sejhajom úgy, hogy a mai napig tartom a nagyjából 80-85 kilós vágósúlyt. Többen rám szóltak már, hogy ideje lenne abbahagynom a fogyást, mert eltűntem a saját gatyámból. A nadrágszíjam négy lukkal tudom beljebb húzni, - a kezdő pozícióból is kibuggyant a hasam. Az elért eredmény mögé heti 20-30 km kocogás van pakolva. Télvíz idején pedig szándékosan túlöltöztem, - gyakorlatilag csavarni lehetett a legalsó réteget alkotó pólóból az izzadtságot, amikor arra került a sor, hogy levettem otthon.
2022. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!