Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én,hogy egy nulla és szerencsé...

Janosvertes32 kérdése:

Én,hogy egy nulla és szerencsétlen életet éltem(és még most is) hús-vér emberi lényként emberileg egész életemben az nem csak a fogyatékosságnak egy idegrendszeri fejlődési zavarnak és egyebeknek köszönhető!?

Figyelt kérdés

teháthogy arra gondolok igen csak elkényesztettek a szüleim és az csak rontott a dolgon az ügyön.

huszonéves korom óta jöttem rá ezekre magammal kapcsolatban vagyis tizennyolc éves korom után.



2022. aug. 3. 00:25
 1/1 anonim válasza:
Az álandó nyafogásod miatt nem túr meg senki magakörül nem pedig amiatt mert elkényeztettek. Ne próbáld magadról elterelni a felelősséget
2022. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!