Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy dolgozom,de...

Hogy lehet hogy dolgozom,de nincs pénzem?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy dolgozom és nincs pénzem?

23 éves lány vagyok,végzettség nélkül. Adómentes vagyok a korom által és 320.000ft-ot keresek.

Ennek ellenére 20 éves korom óta csak dolgozom robotolok 3 műszakban.. eleinte volt pénzem, mert anyámmal albérletben laktunk,de ott volt a barátja aki segített így csak 20ezret kellett adnom. Aztán összevesztek és lett belőle 50-55 ezer.

Kellett felvennem hitelt egy műtét miatt így havi 30 ezret fizetek még ma is. Úgy ahogy eljártam bulizni. Ma már arra se tellik. Nem dohányzom, nem iszom, nem eszek sokat, nem vásárolok ruhákat. Egyedül ami extrább összeg az a műköröm meg a műszempilla, ami amúgy meg van 17 ezerből nagyon max.

Vettem fel megint hitelt. Fogszabályzóra.. havi 10 ezer forint a törlesztés.

Van áruhitelem havi 6 ezer. Előfizum havi 10.800.

Hoztam ki egy telefont így az előfizu 20ezer lesz.

Lett autóm. A biztosítás 23 ezer.

Már külön albérletben élek a párommal így havi 70-80 kb amit én fizetek. Ez a fele. Nem értem hova lesz a pénz. Enni nem eszek sokat, nem költök sokat rá

Talán a gyárban drága a büfé, de ennyire? A párom is dolgozik nem kell eltartanom.. van egy kutyám ő se drága.

Azt veszem észre mindig ,hogy 15-20. fele már nincs pénzem. Vagyis ilyen 5ezrem kb. A páromnak sincs ő elszórja azt tudom

De én nem veszek se ruhát se semmit. Bulizni se tudok menni.

Elég lehangolt vagyok, mert így nem valami jó élni ennyiidősen. Ha lenne lehetőségem visszamennék a szüleim házába a gyerekszobába. De ilyen opció nincs sajnos, mert gyerekként is albérletben éltem. Mit lehetne tenni?



2022. aug. 3. 22:02
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%
Egyre több mindenre költesz, amire régebben nem - hitelek, autó, lakbér, stb
2022. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
92%

Rakd el egy hónapig mindenegyes vásárlásnak a blokkját. De tényleg mindent. Ha csak egy liter tejet veszel, azt is. És egy hónap múlva összegezd tételesen/kategorikusan.

Egyrészt baromira meg fogsz lepődni, másrészt tudni fogod hogy mire ment el a legtöbb pénz.

2022. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen fizu mellett eletveszely ennyi hitel...


És az autó sem letszükseglet...

2022. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
85%
Add el az autódat első körben. Gondold meg mielőtt hitelt veszel fel.
2022. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
0%

Görizz és ne gondolkozz!

Minek neked jövőkép?!

Orbanisztánban nem divat a jólét - a sz@rt kilopják alólad!

2022. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
92%
Tizezres elofizetes amibol rogton 20-at csinaltal mert kellett a sokszazezres telefon, hitel hitel hatan, auto fenntartasa... az a szomoru valosag, hogy igazabol te ezeket egyaltalan nem engedheted meg magadnak. Semmi csodalkoznivalo nincs ezen, szorod a penzt es kozben eszre sem veszed mire.
2022. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
91%
Azért a műköröm meg a műszempilla se letszukseg egy 23 eves lánynak. Ahogy az autó sem.
2022. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Most vettem a kocsit 2 hete. Nem fogom eladni :D

Szerintem a köröm meg a pilla a legkevesebb..

A telefon meg ajándék volt, nem csillogásképp vettem.

Egyszer el akartam rakni a blokkokat, de annyi összegyűlt, mert akkor még buliztam.. hogy kidobtam hónap felénél mert mindenhol is blokk volt

2022. aug. 3. 22:52
 9/51 anonim ***** válasza:
93%

" Most vettem a kocsit 2 hete. Nem fogom eladni :D


Szerintem a köröm meg a pilla a legkevesebb°"


Ok. Én nem vitatkozom.... 😂😂

2022. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
93%

A kifogasokat ugyesen sorolod, kar hogy a tanacsokat meg lesz*rod mert nehogy ma' busszal kelljen jarni amikor az 500 (sot, egyelore 'csak' 500 forintos) benzinnel is lehet etetni az autot.


Megmondom en hova megy el a penzed: felesleges es szamodra luxuskiadasokra. Ha csak a bufet osszeirnad mennyibe van havonta, elcsodalkoznal...

2022. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!