Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2022 az az év amire még...

2022 az az év amire még sokáig fogunk emlékezni?

Figyelt kérdés

Oroszország lerohanta Ukrajnát,a covid még mindig velünk van,megjelent a majomhimlő is.



Most Kína éppen Taiwan előtt a tengert lövöldözi ballisztikus rakétákkal.


Szóval szerintetek is emlékezetes évünk lesz?



2022. aug. 4. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább elfelejteni akarom..emlékezni rá semmiképp,eddig csak ütött engem a sors idén ez az év a halál nekem
2022. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden évben sok mindenre lehet emlékezni, ezeket most csak azért mondod fejből mert aktuális esemény. 2021-ből is sok mindenre lehetett emlékezni, és 2020-ból is, és így tovább visszafelé sorban minden évben. Ha csak megnézed a Wikipedia-t, nemhogy évre, de napra pontosan is több tucat esemény történik a világban.

Ma például:

[link]

2022. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez még semmi ahhoz képest, ami még jön. A covid nem fog eltűnni, abban biztos lehetsz, hiszen mesterséges vírus, amit okkal engedek ránk. Ha nem hiszed, pánikkeltő média hírek helyett, az EU parlament üléseit, felszólalásait figyeld, mert már baromira nem titok, hogy át lett vágva az emberiség. És itt még nincs vége a történetnek.
2022. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020-ra szerintem jobban fognak emlékezni, a covidnak sokkal nagyobb hatása, és több halottja volt, mint most a háborúnak, bármennyire is szörnyű ez is. Bár elismerem, még nincs vége az évnek.
2022. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!