Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen második sim kártyát...

Summer2 kérdése:

Milyen második sim kártyát vegyek a telefonomba?Csak tárhely miatt kellene, de mindegyik sim kártya új telefonszámot percdijat netet ad?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nem értem ha berakok egy második SIM kártyát akkor mi lesz az elsovel, nekem nem kell se net meg ilyenek csak a tárhely
2022. aug. 7. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem veszel SD kártyát?
2022. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A SIM kártyán nincs tárhely.

Memória kártyától lesz több hely rajta.

2022. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ezt nem igazán értem. Sim kártyán valóban nem lesz több tárhely. Esetleg ha a névjegyzékek simen való tárolására célzol. De akkor már jobb, ha pl google-el szinkronizálod a névjegyzéket és bármi van akkor is meglesznek ezek a számaid. Vagy mentsd le telefon tárhelyre.



Nekem 2 sim van a telefonomban. Az egyik inkább vészhelyzet esetére. Éves szinten 3k-t megér.

Na... A második sim ki is van kapcsolva. Vodafone ingyen küld ki sim kártyát. Semmi nincs rajta, full alap csomag. Hívásra az elsődlegest használom, netre is. Azon esetlge tudok hívást indítani és fogadni is, fogadásnál extra dolog nincs, de indításnál át kell állítani.

Na mindegy... Mivel hívásnál az elsődleges számon van, így annak a tarifái érvényesek. Netnél is az elsődleges van, így annak a tarifái érvényesek.

2022. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Itt valami nagy kavarodas van, a SIM kartyan nincs 'tarhely', hacsak nem SMS-eknek meg telefonszamoknak. De letezik meg ember aki SIM kartyan tarolja a telefonszamokat, amikor minden okostelefon kepes a felhoben tarolni kb. mindent is?
2022. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Több SIM kártyát kezelni képes készüléknél a 2. SIM kártya nem tárhelyet növel; az, egy másik "telefonszámot" jelent.


Ilyen telefont használok, ráadásul, mivel egyben kártyafüggetlen, két különböző szolgáltató "telefonszáma" van a két kártyán. Nem kell két készüléket hordani magammal, bármelyikre érkezik hívás, vagy SMS: jelzi.

Ha én kezdeményezek valamit, akkor az adott esethez alkalmasabbról teszem.

2022. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!