Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor is megcsíp az ágyi poloska?

Akkor is megcsíp az ágyi poloska?

Figyelt kérdés
ha abba a szobában alszom de másik ágyon -

2022. aug. 7. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Legjobb megoldás az ágy elégetése.
2022. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idő kérdése, hogy felfedezzenek és befészkeljék magukat oda is. Nagyjából három méteres hatósugarú az ágyi poloska "lokátora".

Volt kalandom - sajnos - velük, - egy brosúrát tudnék "kiadni" az ágyi poloskákkal összefüggésben szerzett tapasztalataimról, - öt hónapot küzdöttem velük, mire sikerült leszámolnom a helyi kolóniával. A rossz hír az, hogy ha egy egész lakóközösség, ház fertőzött a jelenlétükkel és csak egy ember lép fel velük szemben vagy többen is, de nem összhangban és/vagy még el is határolódnak néhányan az összehangolt, határozott fellépéstől, akkor ez egy "Sisifus-mitológia" szintű küzdelemmé fejlődik idővel, - amikor csak részleges sikereket lehet elérni - majd kezdeni elölről a magánháborút. Az ágyi poloska jelenléte a szűk lakókörnyezetben a legtöbb embert sokkal inkább vágja haza pszichésen, mint egészségügyileg. Nekem például rohamosan elkezdett őszülni a halántékomon a haj, miután tudatosult bennem, hogy milyen hadviselésnek nézek elé. Olyan ezt megelőző sikereimből merítettem a küzdelemhez erőt, hogy önerőből sikerült beszüntetnem a dohányzást, alkoholizmust.

2022. aug. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!