Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dobjam ki a szônyegeket?

Dobjam ki a szônyegeket?

Figyelt kérdés

Vettem 2 szönyeget 2 éve , de most vettem helyette meg 2 öt ami jobban tetszik. Ezeket a szönyegeket nem fogom többet hasznalni tudom jól, meghirdettem de mindenki ingyen szeretné. Unom öket tartani. Kulföldön lakom. 40 euro volt darabja a 2 eveseknek, nem voltak drágák.

A csaladom szerint pazarló vagyok, mániám a kidobogálás, amiben van igazság , de most mit tegyek a 2 régi szönyeggel ????

Nézem öket össze tekerve es unom ...

Dobjam ki vagy nem ?

Tudom, hogy többet nem fogom hasznalni öket , kimosatni meg sokba kerul , majdnem annyiba amennyi a szönyeg kerult eredetileg ....

Vettem helyette 2 selyem szönyeget 70 euró darabja, elöszobai szönyegek


2022. aug. 8. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ahelyett, hogy odaadnád valakinek, aki használná is, inkább kidobod?
2022. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat eddig odaadtam mindent ingyen most is ingyen akarna mindenki, de hogy ne érezzem, hogy pazarlok, most eladtam volna de nem kell penzert senkinek. Ha nem ad penzt erte senki akkor tartsam meg ?
2022. aug. 8. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!