Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Pamkutyáék...

Mi a véleményetek Pamkutyáék New York-i kalandjáról? Tetszenek ezek a videók?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2022. aug. 9. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, megnézem őket, meg minden, de őszintén szólva annyira nem tetszenek.

A vicces videók jobban bejöttek, a paródiák, a kutyás ideók, tehát a régi videók. Tudom, hogy kutyás videók már soha nem lesznek, de a paródiákhoz igazán visszatérhetnének, vagy a saját zenékhez. Az Aranybula felkerült a lejátszási listámra, ahol azokat a dalokat tartom, amiket rendszeresen hallgatok.

2022. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nagyon bejött a NY és a többi más útjuk is. Az ilyen videóik sokkal jobban érdekelnek, mint a régi zenés videóik. 1-1 zenés videójukat is megnéztem régen, de azok miatt sosem követtem volna őket rendszeresen, csak megnéztem, ha épp szembejött valami. Az utazós és egyéb ismeretterjesztő videóik miatt viszont szívesen nézem őket rendszeresen is.


Ettől még jó lenne azért, ha néha előállnának valami új zenés, humoros videóval is, de engem cseppet sem zavar, hogy teljesen más irányt vett a csatornájuk.

2022. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszett
2023. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, én nagyon szeretem az utazós videókat tőlük, mindegyiket többször láttam már. Engem ez érdekel, kellemes megjelenésüek a fiúk is, szóval felőlem aztán csak sétálhatnának az egész videóban, én akkor is szívesen nézném őket 😅
2023. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!