Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elment minden ok nélkül a...

Elment minden ok nélkül a térerő a telefonomon és napok óta vissza sem akar jönni.. mindent megpróbáltam már, gyárilag is újraíndítottam, de semmi.. Megéri elvinni szervízbe vagy már semmit se lehet vele kezdeni? Sajnos még soha nem történt ilyen..

Figyelt kérdés

#Telefon térerő
2022. aug. 10. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy a szolgáltatást kapcsolták ki, vagy a készülék le lett tiltva. Előbbire akkor kerül sor, ha nem fizetted a telefonszámlát, veszélyeztetted a hálózat működését, feltöltős esetén elmulasztottad az adategyeztetést vagy lejárt az egyenleged. Utóbbi akkor van, ha a telefon lopott, vagy részletre vetted és nem fizetted a részleteket.
2022. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden hónapban időbe be van fizetve a számla, de akkor mindenképpen a szolgáltatóhoz kell elmennem úgy tűnik. Köszönöm szépen a segítséget:)
2022. aug. 10. 10:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Másik telefonba beletettem a kártyám és ott működik minden, szóval nem értem..
2022. aug. 10. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a telefon meghibásodott, vagy letiltották.
2022. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szolgáltatóhoz vinném be. Oda ahová tartozól. Ott ha telefonnal van a hiba, vagy beállítás gond van ott megcsinálják. ( Én már vittem, és megoldották a próblémát.)
2022. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!