Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomagfeladást hogyan tudom...

Csomagfeladást hogyan tudom lebonyolítani úgy, hogy a cízmett állja a postaköltséget és nekem ne kelljen fizetni?

Figyelt kérdés

Van pár cucc, amit elszerettem volna adományozni és most találtam neki gazdát, azonban túl messze lakik így kénytelen vagyok postán feladni.

(Ne javasoljatok légyszi mást pl: Fox post meg egyebek, mert csak így kivitelezhető)

Szóval, felszeretném adni ezt a csomagot, amiben ez a pár darab cucc van, de úgy szeretném megoldani, hogy a címzett álljon mindent(postaköltség stb).

A minap már kérdezgettem ezzel kapcsolatban egyébként, akkor valami utánvétet említettek nekem.

Ha utánvéttel küldöm akkor nekem nem kell semmit fizetni?

Illetve olvastam valami visszatérítési díjat. Nekem az nem kell. Azt jelezhetem?



2022. aug. 10. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha szivesen nyomkodod a számítógépet, akkot meg tudod csinálni a feladást az interneten az alábbi oldalon: [link] Fogsz kapni egy kódot amit a postán bemondasz az ügyintézőnek, ő kinyomtatja a címiratot, odaadod neki a csomagot és kész.

Vagy odamész a postára és ott kézzel megcsinálod.

A lényeg, hogy be kell jelölni hogy a feladás díját a címzett fizette. Ennyi. Semmi ördöngősség és csavar és a többi nincs.

2022. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!