Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted a hülye emberek...

Szerinted a hülye emberek tudják magukról, hogy hülyék?

Figyelt kérdés

Vagy mindenki mindenki meg van elégedve magával és okosnak, bölcsnek, helyes gondolkodásúnak tartja magát?

Egy csomó ember elviselhetetlenül ostoba, beképzelt, pökhendi vagy aljas, zsarnok, stb.. Ezek tudják ezt magukról? Vagy megmásítják a tényeket?


2010. szept. 23. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy mondás: az intelligencia van a legigazságosabban felosztva, mindenki azt hiszi, hogy neki elég sok van belöle. Szerintem nagyon igaz.
2010. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hallod, ez nagyon jó kérdés.

Pl. ha én egy ilyen ember lennék, aki így viselkedik, csak nem vallanám be magamnak.

Szerintem nagyon sokan nem néznek magukba, én nem jönnek arra rá, hogy igazából mennyire gusztustalanok.

Vagy tudja, hogy pl aljas, de úgy tartja, hogy ez így a jó.

2010. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ez a mondás eléggé találó..
2010. szept. 24. 08:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Pont ez a lényeg benne, hogy a hülye Nobel-díjasnak hiszi magát, az okos pedig mindig azt érzi, hogy még nem tud eleget.
2010. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon gyerekes osztálytársam, néha odajön elém és hülye pofát vág és eltorzítja a hangját. Én ilyenkor úgy nézek rá mint egy hülyére, egy szót sem szólok, erre megszólal, hogy "hülye vagyok tudom" :D.

De ugyanakkor van egy eszméletlenül beképzelt osztálytársam is, akin meg látszik, hogy nem tudja magáról....:D.

2010. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki annyira hülye,az nem tudja magáról,mert ezen sem gondolkodik.Aki mondjuk aljas az szerintem tudja magáról és valószínűleg élvezi is.
2013. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!