Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz október 1 után? (Azon...

Mi lesz október 1 után? (Azon a napon kezdődik az iskolákban és egyéb közintézményekben a fűtés.)

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekelne akik tanárok illetve óvónők vagy bölcsiben dolgoznak. Nagy valószínűséggel online oktatás lesz és ezek az emberek, akik nem tudnak dolgozni járni, miből fognak élni? Egyelőre azt tudjuk hogy mekkora tòbbletet kell fizetni a gázért, villanyért.
2022. aug. 13. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Módosítani fogják a törvényt, hogy csak dec. 1 után kezdődik a fűtés, de ettől az egyes igazgatók eltérhetnek.

Probléma megoldva.

2022. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gáz van (mármint gáz a helyzet, de van földgáz is), ilyenkor szokták feltölteni a tározókat a téli időszakra, és még a vésztartalékban is több havi mennyiség van. A főnök pedig olyan jóban van a medvével, hogy helyette fizeti a tranzitdíjat és más országoknak adja tovább a saját készletet.

Úgyhogy gáz lesz, emiatt nem kell pánikolni. Ne fogyassz az átlag felett, és akkor aggódni sincs miért, a 23 fokra fűtött lakás mindig is pazarló luxus volt.

2022. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van ez a energiaválság probléma, tanárhiány, koronavirus. Lehet h online lesz
2022. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok tanár csak 1 fiatal honfitárs, de én szerintem megoldják majd! Magyarország oroszoktól olcsón kap gázt, 18-20 fok elviselhető főleg ha kint hidegebb van, de 1 póló és rá 1 pulcsi és már nem fogsz fázni, de arra vehetsz kabátot is rá és kész! sokszor mi is úgy ültünk a padba kabátba (jó én mondjuk pont nem, főleg osztálytársaim) pedig hideg se volt! de ahogy ismerem a kormányt megfogja tudni oldani hogy intézményekben 20 fok körül lesz a felfűtés! nem kell félni, csak élni!
2022. szept. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!