Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet 4-es VW Pólóból...

Hogy lehet 4-es VW Pólóból leereszteni vagy leszívni a benzint? Csak 3-4 litert tudok leszívni a téli tankból.

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 11:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Teli tankból
2022. aug. 15. 20:37
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem.
2022. aug. 16. 16:41
 3/6 anonim válasza:

És elmondod kedves kérdező, mi a megoldás? :)

Engem is érdekelne.

köszi előre is

2022. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy ha simán csak bedugod a csövet, valameddig bemegy, de elakad és ilyenkor jön le csak annyi amennyi betöltő csőben van az az 2-3 liter. Gondolom van benne egy szűkítő és annak a szélén akad el a cső. ha próbálgatod, ki be húzod a csövet, és forgatod közben akkor egyszer csak sikerül és tovább tudod tolni. Ilyenkor már a tankban van a cső és le tudod szívni. Volt hogy fél perc alatt sikerült, de volt hogy 5-10 perc.
2022. szept. 1. 07:33
 5/6 anonim válasza:

Értem, köszi a tippet.

milyen vastag csövet használsz?

2022. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

8mm vastag a belső átmérő. lemérni nem tudom mert nincs jelenleg nálam, de még régen egy ilyet vásároltam és a leírás szerint 8mm a belső átmérő. szóval gondolom olyan 1,2-1,5 cm a külsővel együtt.


[link]

2022. szept. 1. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!