Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkát ajánlanátok...

Milyen munkát ajánlanátok egyetem mellet? Ha van esetleg valami ötletetek vagy valamilyen részmunka idős állás, hogy milyen munkát érdemes keresni azt nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én gyárban dolgozok most nyáron, de másodéves leszek egyetemen és amellett is dolgozni fogok. A legtöbb gyárban sokkal könnyebb a munka, mint mondjuk egy gyorsétteremben és a fizu sem sokkal rosszabb. Szóval ha van lehetőséged gyárba menni, én nagyon javaslom.
2022. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyat, amihez értesz és/vagy meg tudod győzni a munkaadót, hogy alkalmas vagy rá.


Legjobban azzal jársz, ha ismerősöket kérdezel meg, hogy ki tud valami olyat, ahova be tudna téged ajánlani. A legjobb lehetőségeket mindig így találja az ember, mert az ismeretség révén komolyabban veszik, nagyobb eséllyel válaszolnak. Ha ismeretlenül küldözgetsz életrajzokat, akkor vagy elolvassák, vagy nem, vagy tetszik nekik vagy nem, stb...

2022. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogyan oldjátok meg a pénteki sulit? Mármint engem azzal az indokkal utasítottak vissza, hogy “mi az, hogy péntek, szombat nem tudsz dolgozni,,.
2022. aug. 17. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont pénteken és szombaton járok be, más napokon nem. Neked vannak óráid pénteken amúgy? Azt hittem minden egyetemen szabad a péntek.
2022. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress olyan helyet, ahol hétvégén is dolgoznak. ha szombat vasárnap tudsz menni (amikor mindenki otthon akarna maradni a családdal, akiknek jobbára a hétvége mindig szabad), akkor senkit nem fog zavarni, hogy te csütörtök-pénteken nem érsz rá.
2022. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!