Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet véletlenül megettem 1-2...

Lehet véletlenül megettem 1-2 hangyát, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen a szokásos helyre tettem a szatyrom benne egy zacskó pogival. Sosem volt még ilyen, meló után megyek haza, ehes voltam, kivettem egy pogit, megettem (ezt talán néztem közben, szóval nem volt szerintem azon pont, vagy max 1-2), a masodikbol törtem, azt is megettem, és amikor kivettem a második kis pogi maradékát, akkor láttam hogy hangyák futkosnak rajta. Megneztem, vagy 50-60 hangya volt a zacskóban, a pogikon, mindenhol, szóval bőven lehet hogy párat megettem :O gondolom nem lesz tőle bajom, de ha eszembe jut milyen mocsok van néhol a melohelyen a földön (kocsma), ahol végig szambáztak mielőtt feljutottak a szekrényemig, undorító... :( osszeszedhetek valami fertőzést tőlük?
2022. aug. 18. 03:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Áh gyerekek eszik őket az oviban...semmi bajod nem lesz
2022. aug. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2022. aug. 18. 03:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked nem hiszem, de nekik biztos!
2022. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, max 1-2 napig érzed, hogy szaladgálnak benned. Ha gyorsan el akarod távolítani őket, akkor aludj nyitott szájjal és remélhetőleg megtalálják a kiutat.
2022. aug. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D koszi a vicces contentért is :)
2022. aug. 20. 02:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod. A gyomorsav teszi a dolgát.
2022. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem lesz. Én is ettem már.

Egyszer, amikor nagypapám csinált húst a grillen, a terasz lépcsőjére tette őket letakarva. És később vettük észre, hogy szó szerint tele van hangyákkal. Mimdegyik húst átnéztük, és leszedtük róla őket, de nem láttuk mindegyiket...

2022. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!