Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen igénytelenek az...

Miért ilyen igénytelenek az emberek?

Figyelt kérdés
Annyira szívják a cigarettát,hogy másra nem is gondolnak ,hogy ő szeretne e passzívan füst tengerben úszni. Most vagyok xy helyen egy társasággal de szinte kettőnkön kívül falják a cigarettát akár hova húzódok mindig kapok a füstből. Utálom a cigarettát még a közérzetem is szar tőle,az egyik fickó még ahol alszunk is égő cigarettával bejött ahelyett,hogy addig kint hagyta volna az asztalon.

2022. aug. 18. 20:58
 1/5 anonim válasza:
100%
Maradj otthon
2022. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A dohányosokat pont hidegen hagyja

az hogy egy vadidegent zavarnak e vele..

Amíg cigiztem tele füstöltem a lakást, az autót, a családtagjaim, háziállataim is mérgeztem vele, a saját környezetem szemeteltem a cigi csikkel..

Ha egy embert a saját egészsége sem érdekli szerinted zavarni fogja hogy egy nyilvános helyen valakinek ezzel kellemetlenséget okoz?

2022. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1/


Nem maradok de igénytelen a dohányzás.

2022. aug. 27. 23:44
 4/5 A kérdező kommentje:

2/


Szomorú

2022. aug. 27. 23:44
 5/5 anonim válasza:
Nyílván ez nem szép dolog az emberektől, de olyan helyen, ahol nincs megtíltva, miért ne dohányozhatnának kedvükre? Lehet elfogultság beszél belőlem, mert én is dohányos vagyok, de te is lehetnél kicsit toleránsabb.
2022. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!