Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért leszek ezektől ideges?

Miért leszek ezektől ideges?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar engem bármilyen hang, pl a csámcsogás, szürcsölés, toll kattogtatás, körömrágás. Szinte minden olyan hang, amit egymás után többször hallok, mint amiket példának írtam. Ilyenkor konkrétan olyan ideges leszek, hogy csapkolódok, meg idegbetegen érzem magam. Ezen hogyan lehetne változtatni?

2022. aug. 20. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Antidepresszáns sokat segíthet.Ismerem milyen,nehezen jöttem ki belőle
2022. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Menj el pszichológushoz!
2022. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Ezzek a hangok tényleg zavaróak tudnak lenni
2022. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cubina ***** válasza:
100%

Engem is halálra idegesítenek ezek gyerekkorom óta, főleg azért, mert a hallásom jobb, mint az átlagnak. Meg azért is, mert én nem csinálom. Az öt tagú családdal együtt evés nekem mindig kínszenvedés volt, a csattogó műfogsor, evés közbeni csámcsogó beszéd, szürcsölés, csámcsogás betette nálam a kaput. Persze nem látták rajtam az idegbajt, mert visszafogtam magam, de legszívesebb ordítva rohantam volna el onnan.

Mostanában már senki sem csámcsog, mert meghaltak a szüleim, nagyszüleim, a tesóm külföldön, a gyerekem koleszos, párom nincs és egyedül maradtam.

Most még a csámcsogást is elviselném, csak itt lennének velem azok, akik a mennybe költöztek. :(

2022. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!