Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vérplazma átadáson kívűl...

Vérplazma átadáson kívűl hogyan lehet még kisebb összegű pénzhez jutni? Spermabankban fizetnek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi pénzt adnak plazmaadáskor?
2010. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha jól emlékszem 6000-ret, de egy napig kiüt...
2010. szept. 24. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kisebb összegű pénzhez szeretnél jutni, én tudnék ajánlani neked egy kis mellékest!

Kb egy éve vagyok az egyik próbavásárló cégnél, havi 5-10 megbízást szoktam kapni-vagyis jelentkezel amennyire akarsz és vagy hívnak, hogy mehetsz, vagy nem :)


Egy ilyen vásárlás 1000-10000 forint körül mozog-amit Neked fizetnek!

De inkább 1-2 ezresek vannak :)


Ha érdekel, adok egy címet!

Nem átvágás, én ezzel egészítem ki a GYED-emet :)

2010. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valakinek van friss infója most mennyit fizetnek a plazmáért?

Ezen az oldalon nem találtam semmit erről

[link]

2010. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap olvastam erről pont egy cikket ( csak nem emlékszem, hogy hol...). 1400 Ft volt bele írva.
2010. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a cikk.Megtaláltam.

2010. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól jövedelmező otthoni munka, heti kereset több ezer forint. Számítógépes internetes kevés idő ráfordítással.

Ha érdekel küldj egy emailt, és küldök tájékoztatót.

2010. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben a Petőfi tér 10. szám alatt 1500 Ft-ot fizetnek alkalmanként és 7 naponta lehet menni plazmát adni. A 10. plazmaadást követően egy 1000 Ft-os étkezési utalványt kapsz mellé, az 50. és 100. plazmaadást követően pedig egy kisebb rendezvényt szerveznek neked (ez utóbbit egy régebb óta plazmát adó barátnőmtől hallottam, konkrétan nem mesélte, hogy itt mi történik).
2012. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!