Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet ilyen dobozt rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Aliexpresszen találtam ezt a dobozt: [link]


A kérdésem az lenne, hogy valaki látott-e már magyar webshopban ilyet? Meg tudom rendelni innen is, nem az a probélma, hanem nem szeretnék 1-2 hónapot várni, hogy megkérkezzen, ezért elsődlegesen itthon venném meg, ha van.


Elsődlegesen ez a fajta érdekelne, de bármilyen 10,5 * 15,5 * (min) 1,5 cm-es dobozt szívesen fogadok.


Köszönöm!



2022. aug. 21. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. bármelyik nagyobb papírboltban van hasonló.
2022. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a környékemen csak kisebb üzletek találhatók, ahol a kínálat kimerül a tortadozban. Ezért keresnék webshopot...csak nem tudom, hogy keressem. Alin a fénykép doboz/képeslap doboz kidobja, de itthon nem... hajtogatható doboz alatt pedig olyanokat ad, amiben csomagot anék fel esetleg, és azok nem ilyen szépek...
2022. aug. 21. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
office depot-ot probéld meg. [link] és a [link] címeket nézd meg. Mi ezektől szoktunk rendelni.
2022. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos itt is csak csomagküldő dobozokat talaltam.
2022. aug. 29. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!