Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire számít vám fizetésnél...

Mennyire számít vám fizetésnél az email cím?

Figyelt kérdés

Eddig akárhányszor rendeltem Aliexpressről, sose kellett vámot fizetni, ez az első eset, úgyhogy bocsi hogy ilyen paranoiás vagyok.

Szóval az lenne a kérdés, hogy az online fizetésnél mennyire számít hogy csak egy random email címet, vagy az alihoz tartozó email címemet adom meg? Hozzáférek az utóbbihoz azzal nincs gond, csak szeretnék biztosra menni.

Illetve a másik hogy ez így mennyire megbízható? Nem lesz az, hogy kifizetem online, aztán mégis tartja a kezét a postás hogy fizessek?

Köszi előre is a segítséget. 🙂



2022. aug. 24. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fizetési felületen e-mail címet kérnek tőled, ott várhatóan az eljárásról fogsz értesítést, a fizetésről visszaigazolást vagy épp számlát kapni. Fiktív cím megadása esetén azt kockáztatod, hogy egyiket sem kapod meg, így ha bármilyen okból szükséged lenne a befizetés igazolására (pl. az utolsó kérdésedben rögtön felmerült egy ilyen eset), jóval körülményesebb módon kell majd megoldanod.
2022. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, nem akartam fiktív címet adni, csak nem tudtam hogy az Aliexpress fiókomnak van-e bármi köze ehhez.

De nincs, megadtam az egyik címemet amihez hozzáférek és meg is kaptam a visszaigazoló emailt. Ha meg pénzt kér a futár, majd jól az orra alá tolom a dokumentumot 😆 köszönöm szépen a választ!

2022. aug. 24. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!