Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hupikék törpikék mesében...

A hupikék törpikék mesében mért kan az összes törpe, kivéve a törpillát?

Figyelt kérdés
Állítólag van rá valami magyarázat. Munka idő alatt ezen problémáztunk, mert valaki tudta, de sehogy sem tudott rá visszaemlékezni.
2010. szept. 24. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
mert a hupikék törpikék szeretik a gangbang-et
2010. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam:

"Hókuszpók teremtette boszorkányitalokból. Törppapa viszont legyőzte a varázsló hatalmát, ezért Törpilla jóvá változott. Az eredetileg fekete hajszíne ekkor szőkére változott."


:)

2010. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pedig jobb lett volna gonoszan és feketén:D
2010. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert törpilla a falu k.rvája...
2010. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel törpapa a legidősebb, feltételezem ő az összes törp apja. De törpilla nem lehet az anyjuk, hiszen egykorúnak néz ki a többi törppel. Szóval gyanus, hogy törpapa asszonyának kilétét ilyen kínos hallgatás kiséri! Mert ott volt Columbo. Az ő feleségét sem mutatták soha, de legalább megemlítették (minden részben vagy 8-szor). Ja, és hogy plusz csavart tegyenek a történetbe, betették törpicúrt! Az ő anyja simán lehet akár törpilla. De ki az apja? Erről is nagy volt a hallgatás. Gondolom nem akarták hogy kiderüljön, törpilla valójában nagy rib.nc, és még ő maga sem tudja, ki a gyerek apja. Szóval csúnya dolgok lehetnek a háttérben!
2010. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, most utána nézek :D
2010. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Donnie Darkot!
2010. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!