Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok kanken táskát...

Hol tudok kanken táskát venni? Egyik boltba sem találom és nemtudom hogy csak rendelni lehet e vagy valemelyik plázába esetleg árulnak ilyen táskákat

Figyelt kérdés
2022. aug. 24. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez fiús? [link]



Vagy ugyanez csak bordóba

Fiús lenne? Mert nem akarok rózsaszínt venni de azért fiús se legyen (világ legnagyobb problémája tudom, de írtak már ki ennél rosszabb kérdést is😅)

2022. aug. 24. 15:32
 2/4 A kérdező kommentje:

Vagy még esetleg ez?nem tudok dönteni mert nem akarok fiús táskát venni mert az előző fekete pumás táskámra is monta valaki és hát ezért szeretnémecserélni, meg egyébként sem tetszik már az előző

[link]

2022. aug. 24. 15:42
 3/4 anonim válasza:

Én 4camping.hu-ról rendeltem Kanken-t, szerintem rendelni jobban megéri, mint mászkálni érte különböző üzletekbe. Ha rákeresel több oldalt is találhatsz még.

És szerintem egyik sem fiús, a lényeg, hogy olyan táskát válassz ami neked tetszik:)

2022. aug. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha valaki látja esetleg és szeretne venni de nem tudja hol akkor a westendbe van

2022. aug. 28. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!