Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fortnite Xbox-on több lent?

Anonim269 kérdése:

Fortnite Xbox-on több lent?

Figyelt kérdés
Az Xbox series s és x játékkonzolokon elérhető a Fortnite simán vagy game pass szükséges esetleg meg kell venni a játék “dvd”-jét ?

2022. aug. 26. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A Fortnite egy "Free to Play" (F2P) játék ami azt jelenti, hogy ingyenesen letölthető és játszható mindenféle előfizetés vagy vásárlás nélkül. Késztened kell egy Xbox játékosprofilt (vagy a meglévőt használnod) és a gépbe beépített Xbox Store (bolt) keresőjébe beírva megtalálod és letöltheted. Olyan 30GB méretű körülbelül.


Ezek a F2P játékok abból élnek, hogy bár nem kötelező, de vásárolhatsz bennük mindenféle extrákat. A Fortnitenak a multiplayer része ingyenes a Battle Royale. A sztori módja, a "Save the World" az fizetős és külön lehet megvásárolni. Személyes véleményem, hogy a sztori mód nem nagy szám és csak akkor érdemes megvenni ha lenne még 3 barátod akivel tudod játszani. Emellett a játékban különböző kinézeteket (skin) és kiegészítőket lehet venni. Ezek a játékot nem befolyásolják. A Fortnite egyik legnépszerűbb kiegészítője a "Battle Pass". Ez 950V-buckba (játékbeli pénz, forintban azt hiszem 2400Ft) kerül és 3 vagy 4 havonta változó "Szezonokra" vonatkozik. A mostani szezonnak 17.-én lesz vége, arra már nem érdemes venni BPt. Tehát ha megveszed az aktuális BPt akkor kapsz egy 100+100 szintes kihíváscsomagot amik számtalan kinézetet, játékbeli pénzt és kiegészítőt adnak azért cserébe ha rendszeresen játszol és különböző napi és heti feladatokat teljesítesz. A Battle Pass megvásárlása és az első 100 szint teljesítése 1500Vbuckot ad így végsősorban ha egyszer megveszed akkor örökre meg tudod venni a következőt és még marad is. A játék rengeteget változik a szezonokon keresztül, mindig van valami új amit lehet csinálni.

2022. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz azt tudtam hogy a Fortnite pc-te ingyenes meg ilyesmik még skint is vettem csak abba nem voltam biztos hogy Xbox-ra is ingyenes
2022. aug. 28. 15:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a sok infót egy jó ideje már játszok a játékkal mondjuk a stw nem teljesen a story modhoz hasonlítanám elvégre csak zombikat kell darálni
2022. aug. 28. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az Epic fiókodat összekötöd az Xboxossal akkor átviheted minden dolgodat PCről és visszafelé is.
2022. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!