Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressről rendeltem pár...

Aliexpressről rendeltem pár dolgot, és hamarabb jött meg mint amit írtak,viszont nem voltam otthon mert nem számítottam rá. Ilyenkor hova kerül a csomagom?

Figyelt kérdés
Felhívtam a futárt többször is, vagy nem vette fel a telefont vagy semmit nem lehetett érteni abból amit mondott. Valami olyasmit vettem ki hogy valahova visszaküldik a rendelésem, xy futárszolgálathoz. Felhívtam ezt a bizonyos futàrszolgálatot és közölték hogy nincs ott. Hogyan tudnám kideríteni hogy kik hozták ki és hogy hova került a csomagom?

2022. aug. 30. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám kideríteni hogy kik hozták ki és hogy hova került a csomagom?"


A futár(ok)tól.

2022. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ma próbálták kézbesíteni, akkor azért mondhatták hogy nincs náluk, mert még nem ért vissza vele a futár a depóba. Email-t nem kaptál a kézbesítésről? Ott azért szoktak az ilyesmikről tájékoztatni
2022. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Posta hozta?
2022. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Futár próbálta hozni egyszer, aztán kiderült hogy mivel nem vettem át visszaküldték külföldre. Most akkor sosem fogom megkapni a csomagom vagy esetleg újra kiküldik?
2022. szept. 23. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a baj, hogy regen mindig a posta hozta, de most semmi nincs a posta rendszereben azzal a csomagszammal, szoval azt sem tudom, hogy nekem ide e fog erni valamikor, vagy melyik futar fogja hozni sajnos.
2022. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!