Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek önéletrajzot?...

Hogyan készítsek önéletrajzot? Milyen programok vannak erre az interneten? Vagy ha egyszerűen csak megírom word-ben az is jó?

Figyelt kérdés

Próbáltam keresni sablonokat, de mind kéri a munkatapasztalatot, amiket találtam azonban nekem olyan sajnos nincs, hiszen tavaly végeztem gimiben és, mivel nem tanultam tovább most szeretnék elkezdeni dolgozni. Ehhez viszont szükségem lenne önéletrajzra.

Legmagasabb végzettségem tehát érettségi, plusz van egy nyelvvizsgám németből. (vagyis emelt szintű érettségi, de ugye az középfokú nyelvvizsgának felel meg).



2022. szept. 4. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima word is elég.
2022. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2022. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Word is elég. Azzal is lehet jókat szerkeszteni.


Én még photoshop, artRage progikban is szoktam szerkeszteni.

2022. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!