Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolci Bosch csarnokok?

Miskolci Bosch csarnokok?

Figyelt kérdés

Le tudnatok irni nekem hogy melyik csarnok mit takar pontosan? Miskolci Bosch.


Tudom h van 1-es, 2-es, 101-es stb... De melyik csarnokban mit gyártanak stb.


Neten nem talaltam meg ezt ebben a formaban, de aki ott dolgozik/dolgozott, szerintem csípőből tudja.


Előre is köszönöm.



2022. szept. 5. 21:29
 1/6 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

101-102 szerszámgépek

103-104 autoipari termékek (kis részben már csak), ebike motorok akkumulátorok.


A két csarnokpáros között nincs átjárás, a logo ugyanaz rajtuk, de más kft a két cég.


103 nagyon világos, még csendes csarnok mivel kicsi a kihasználtsága, nemrég kapta vissza a bosch a segatól.

A 104 egy hangosabb sötétebb csarnok, tele tele sorokkal.


Ha Miskolci vagy akkor a 101-102 jobban megközelíthető, ha Szentpéter és környéki akkor a 103-104 jobb.

Habár van egy kiskapu a két parkoló között, ott csak kerékpáros forgalom megengedett, nem parkolhatsz a másik cég parkolójába hogy átsétálj utána. Ez sajnos jelentősen növeli a 26oson a dugókat.

2022. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Akkor jól gondolom h 101 és 102 az a PT, 103 és 104 az RBHM?

2022. szept. 6. 17:07
 3/6 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Igen.

PT- Powertools - erőgépek

RBHM Robert Bosch Hungary Miskolc - autó és kerékpár alkatrészek

2022. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És munkakörülmények szempontjából melyik a jobb cég, a PT vagy az RBHM?


Van egyáltalán különbség?

2022. szept. 6. 20:49
 5/6 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Fogalmam nincsen, csak az RBHM-ben dolgoztam még, ott is fejlesztésen, nem soron.


Amennyit láttam belőle itt nem olyan rossz az operátoroknak, van hogy nevetgélnek stb, de gondolom ez műszakvezetőtől függ inkább.


Egy biztos, ha bekerülsz és rendesen dolgozol akkor egy stabil munkahelyed lesz 5-10-20 évig. Ami azért nem rossz dolog

2022. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm!


Esetleg a logisztikával képben vagy? Külső raktárak érdekelnének. Ha jól tudom 7 db van a miskolci Boschnak és érdekelnének hogy hol.


Logicon, Road66, Europa Center, ezekről tudok.

2022. szept. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!