Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfogadjam vagy ne?

Elfogadjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztook! Az osztálytársam mondta,hogy vannak nadrágok amiből kinőtt és nekem adja-e azt mondtam megkérdem otthon amugy szivesen elfogadnám de én cikinek látom. Azt fogják hinni,hogy nincs ruhám,mit tegyek? Tudom hülye kérdés csak tanácstalan vagyok.

2022. szept. 6. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartanám cikinek, de ezt a saját fejedben kell lerendezni.


Eleve sok second hand cuccot vásárolok, senki nem mondja meg, hogy használt... Hisz ha újonnan veszem, két-három mosás után az is használt. :)


GYerekkoromban (ez nem tegnap volt... :-) ) sok ruhát kaptunk Németországból, egy távolabbi rokon révén. Nekem voltak a legmenőbb cuccaim a suliban. Pedig tudták, hogy "uraságtól levetett" ruhák.

2022. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
... még lemaradt: a lányaim gimis-egyetemista korukban rendszeresen csereberéltek barátnőkkel ruhákat.... Volt, amelyik vissza is került pár hét után. :-D
2022. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok kapott ruhám van szerintem egyáltalán nem gáz, de nem hiszem hogy vlki emiatt piszkálna szoval ha a ruhák jók és tetszenek nyugodtan hordjad :)
2022. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom, hogy nyugodtan fogadd el. Reklámozni meg nem kell, hogy kaptad. Meg miért ne kaphatnál bármit is, ruhát, mobilt, vagy kávés csészét... Azt sem írod ki magadra, hogy Jujj ezt vettem nemrég!!! :) Azt se kell, hogy kaptad. Fogadd el és örülj neki.
2022. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó, illik rád, akkor fogadd el.
2022. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Ha jó a méret, fogadd el!

Fel sem merülne bennem, hogy visszautasítsam, ha jó állapotban vannak. Én is szoktam másoknak ajándékozni a gyerekeim kinőtt cuccait és mindenki örül neki, az az ismerősöm is, aki cégvezető. Ez nem jelenti azt, hogy a megajándékozottnak nincs pénze.

Óvni kell a környezetet, nem szabad használható ruhákat, cuccokat kidobni!

2022. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Manapság abszolút "trendi" dolog is a second hand, a fenntarthatóság szempontjából is pozitív dolog, hogy a jó állapotú ruhákat nem a szemétbe dobjuk, hanem lesz egy második (vagy többedik) élete - és más örülni fog neki.


Láttam már webshopokban is, hogy van külön rovat ezeknek, pre-owned az új divatos jelző a second-hand helyett. :) Tehát hogy már volt egy előző tulajdonosa...

2022. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, Svédországban a HM "pre loved" néven árulja


[link]

2022. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a normális választ:)
2022. szept. 6. 15:09
 10/12 TappancsMancs ***** válasza:
2022. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!