Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy szuperzöld?

Mit jelent az, hogy szuperzöld?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen szövegkörnyezet nélkül így magában semmit. A "szuper" egy fokozó jelző, mint a "nagyon" szinonimája.
2022. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták rám, hogy "szuperzöld vagyok"
2022. szept. 6. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam?
2022. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A környezetvédelemnek a színe a "zöld", de ennyiből nem derül ki, hogy mikor és mire, milyen helyzetben mondhatták.
2022. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor azt, hogy sokat teszel a környezet megóvásáért. Kaptál is egy piros pontot. Illetve akarom mondani zöld pontot.
2022. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az Ötödik elem c. filmben volt. Ilyen kretén idiótaság. Semmit sem jelent. Illetve azt hogy "okés, rendben,"
2022. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Tényleg abban volt :)
2022. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zöld az lehet az is, hogy nagy környezetvédő vagy, de az is, hogy nagy maris fogyasztó, mert arra is sokan annyit mondanak, hogy "zöld".

Egyébként legegyszerűbb az lett volna, hogy ha az illetőt kérdezed meg, aki ezt mondta, mert most már érdekel engem is.

2022. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!