Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha krumplit huzok az ujjamra...

Ha krumplit huzok az ujjamra akkor tényleg eltörik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ezt hogy érted? O.O
2010. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
annyitól még nem. úgy hallottam, hogy ha estére krumplit húzol rá és másnap megütöd (nem kell nagy ütés hozzá) akkor eltörik. bár sosem próbáltam de sokan mondják :)
2010. szept. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

ÓÓÓÓÓÓÓ él még ez a történet? 30 évvel ezelőtt amikor én voltam diák,akkor is ezt mesélték..Éjszakára krumpliba dugod az ujjad,másnap reggel elég egy kis ütés és eltörik..Megsúgom neked,hogy sokszor kipróbáltuk ,és nem jött be..

Ahogy az sem jön be,hogy krétát eszel,és lázas leszel...

Viszont volt aki trisót szippantott fel,és influenza tünetei lettek(folyt az orra,tüsszögött,és könnyezett a szeme) evvel a tünetekkel gyorsan a dokihoz rohant,hogy beteg..Néha sikerült ezért táppénzre menni..De ezt nem ajánlom,mert az osztálytársam ezt csinálta,és tönkre ment egészségügyileg...

meglep,hogy még él ez a pletyka!(vagy minek is nevezzem?) :)

2010. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát a lényeg mondjuk az lenne h mitől tum vagy hogyan tom eltörni a kezemet:Dbeteges de szeretném.és nem hegyibeszédet kérek,hanem válaszokat!
2010. szept. 25. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hirtelen mozdulattal "törd vissza" az ujjad. Vagy húzz rá egy nagyot kalapáccsal. Vagy csapd rá a kocsiajtót. Csapd össze két bowling golyóval. Stb., stb., stb....
2010. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 M@x ***** válasza:
100%
egyszerű: tekerj/deszkázz/fuss gyorsan és ess rá az eltörni kívánt kezedre! Meglásd, eltörik az!
2010. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem árt tudni,hogy ha az ujjad törik vagy a kezed,attól még kell suliba járnod!

Addig örülj amíg nem tört el..Nekem eltört a kezem,és műteni kellett..Nem volt kellemes..

2010. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a suli miatt hanem csak elakarom törni de akk a krumpli nemválik be?
2010. szept. 25. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem a krumpli nem fog beválni,de miért nem csinálod meg??

Nekem is el tört a kezem(csuklóm),és iszonyúan fájt! Arról nem is beszélek,hogy 2 hétig minden nap alvadáscsökkenő injekció kellett,mert szegecselték a csuklómat..

Elég hülye gondolat,hogy azt akarod törjön el a kezed..Akkor miért nem töröd el? gördeszka,bicaj,bármivel..

2010. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mondjuk mert már probáltam de valahogy mindig ugy estem h nemsikerűlt.
2010. szept. 25. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!