Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy saját...

Mi kell ahhoz, hogy saját gépem legyen?

Figyelt kérdés
Már megszereztem a pilóta jogosítványt és szeretnék venni egy repülőgépet, hogy könnyebben el jussak a ahova szeretnék. Tudom azt is, hogy nem lesz olcsó. De hol tárolható egy repülőgép?

2022. szept. 9. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Meg fogsz lepodni, a repuloteren lehet tarolni.


Mondjuk neked mindegy, mert repulogepet maximum olyat lattal kozelrol amit te magad hajtogattal egy A4-es papirbol.

2022. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek. Legközelebb majd azt mondom, hogy engedély.

Köszönöm az ,,hasznos választ''.

2022. szept. 10. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Miért is lettünk kimoderálva? Én leírtam, hogy mondja meg a kérdező, hogy milyen "pilóta jogosítványa" van, mert akkor ahhoz javasolok neki gépet. A géphez pedig repülőteret ahol tudja tárolni. Addig nem tudok neki ajánlani semmit amig nem vagyok tisztában azzal, hogy mit vezethet.

Ez olyan mintha azt mondta volna, hogy megvan a jogsija. Én ajánlok neki egy kamiont, de kiderül, hogy csak segédmotorra van neki jogsija.

Szóval kérdező írd le pontosan hogy milyen jogosítványod van, vagy azt, hogy milyen légijárművet szeretnél vásárolni.

2022. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ja meg azt, hogy kb hol szeretnéd tárolni, hol laksz. Mert ha Soproni vagy, akkor a békéscsabari reptérre odamenni a gépért kocsival elég hosszú.
2022. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Aha... szal pilóta vagy de fingod sincs mi az a hangár.. meg úgy en bloc kb semmiről.


Lapozzunk, következő trollkérdés!

2022. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát én a sajátjaimat a szekrény tetején tárolom. Szerintem nálad is van elég hely két-három repüllőgépnek.
2022. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
77%
Imádom ezeket a hozzászólásokat!:D
2022. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
A légiközlekedési törvény pontosan leírja, hogy milyen engedélyek, regisztrációk és egyéb adminisztrációk szükségesek a repülőgépek számára.
2022. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A javítás: engedély sem okés. Az szakszolgálati engedély. Ha szeretnéd mutatok egyet.
2022. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!