Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kristálycukor, csak mint egy...

Kristálycukor, csak mint egy érdekes kérdés : mikor vásároltál utoljára?

Figyelt kérdés

Én ha jól emlékszem 2019-ben de még itt van a fele.


Te?



#kristálycukor, vásárlás
2022. szept. 14. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hónapban.
2022. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktunk, de egy évben szerintem 5 kilónál többet nem használunk el a 3 fős családunkban. Nem tartalékoltunk be, Ausztriában és Németországban 0,79 Cent, így nem éreztük szükségét. Egyébként is már csak 2-3 kilót vehet egyszerre egy ember a legtöbb hazai boltban.
2022. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2# Kicsit kétértelmű : "hazai boltban" ugyanakkor más országokat hozol mint példa.


Hol?

2022. szept. 14. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rég nem használok cukrot, csak ha nagyon muszáj, pl piskotat sutok stb . Van egy csomaggal, de fogalmam sincs mikor vettem, talán 2-3 éve :D illetve van egy csomag kocka cukrom, azt igyekszem elsutni, ha vendég jön és tudom cukorral issza a kávét :D de úgy érzem az is itt marad meg egy darabig .


Edesitot használok, abból is igyekszem nem műanyag vackot venni.

2022. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A héten vettem egy kilós barnát.
2022. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam fogy, mert annyi rosszat olvastam a cukorról ÉS az édesítőről is, hogy fele-fele arányban használom.
2022. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én befőttbe, lekvárba se teszek. Natúr teszem el. Tavalyelőtt vettem 1 kg kristályt, 1 kg porcukrot. Több, mint a fele megvan.
2022. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még soha. Húsz éve van saját háztartásom, főzni szeretek, sütni is (húst/kolbászt/hurkát :)), de nem édességet, így a cukor tárgytalan.

Édesítésre néha mézet használok.

2022. szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sokat sütök, eladásra is, de pl teába, limonádéba stb 2dl be 2 púpos evőkanál megy bele általam.

Akkor ugye lekvárokba. Feketeszeder a kedvencem. Mézes, cukros szezámmag, magvak is finomak.


Nassolásban viszont sós párti vagyok 90%-ban.


Tudom sok cukros dolog van részemről. Ezért mindig megyek egy nagyobb kivizsgálásra évente. Teljesen normális minden, sőt nem értik. De azt se, hogy ennyi idősen 0 ráncom van.


Másképp vagyok bekötve.

2022. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alig lehet kapni, itt felénk zala megye hiánycikk, mert felvásárolták az emberek. Édesitőszert nem használok, mert vacak mind, többet árt mint használ. Mindegyik hashajtó hatású. Kell a fenének, akkor már inkább a cukor, igaz az sem túl egészséges. Legjobb a méz, de az meg drága lett nagyon.
2022. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!